Жінка року-2023: у Чернігові вручили нагороди за жіноче лідерство
26-й рік поспіль у Чернігові проходить конкурс «Жінка року». За весь період цю відзнаку отримали 215 жінок. Серед них, зокрема, лікарки, освітянки, військовослужбовиці, підприємиці, мисткині, громадські діячки, волонтерки.
15 грудня у міському палаці культури ім. В. Радченка привітали цьгорічних лауреаток міського конкурсу. Це жінки, які беруть участь у захисті громади та України, працюють над відбудовою та розвитком Чернігова.
Від імені громади міста вітав та дякував лауреаткам конкурсу за внесок у стійкість Чернігова в.о. міського голови Олександр Ломако.
— Ми зібралися тут не для святкувань, а для того, щоб відзначити і подякувати тим, хто допомагає місту вистояти, відбудуватися і тим, хто зараз в ЗСУ захищає територіальну цілісність України. Я хочу скористатися цією нагодою, в першу чергу, для того, щоб подякувати жінкам Чернігова за стійкість, за те, як ви тримаєте себе, родини, колективи (багато з вас керівниці). Ви — приклад, місто пишається вами. Ви демонструєте ті якості, якими не можна не захоплюватися, — звернувся до лауреаток Олександр Ломако.
«Жінка року-2023»
Борисенко Лариса Василівна — підполковниця поліції, старша інспекторка з особливих доручень (з дислокацією в Чернігівській області) Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України.
Дерев'янко Ірина Вікторівна — фельдшерка частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Чернігівській області, сержант служби цивільного захисту.
Зіненко Алла Григорівна — начальниця їдальні шпиталю, в/ч А3120, солдат.
Ковальова Катерина Віталіївна — заступниця медичного директора з якості медичного обслуговування КНП «Сімейна поліклініка» Чернігівської міської ради.
Романовська Наталія Олександрівна — директорка ПАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант».
Шарапова Наталія Олександрівна — головна балетмейстерка КП «Міський Палац культури ім. В'ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради.
Яковчук Олена Миколаївна — директорка Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Чернігівської міської ради.
Крім того, цього року вперше розроблено спеціальну віднаку конкурсу «Гордість Чернігова». Її отримує музикантка Ната Жижченко (фронтвуменка гурту «ONUKA») за внесок у відновлення міста, популяризацію Чернігова у світі, збереження історичної спадщини та розвиток сучасної української культури.
Організаторами заходу є управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та ГО «Спілка жінок Чернігова».
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.