Корюківські поліцейські допомогли жінці на інвалідному візку, яка через негоду не могла дістатися домівки
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Корюківщини Сергій Сластьон та Сергій Зелений під час несення служби у місті побачили на дорозі жінку на інвалідному візку, яка застрягла в снігу та не могла пересуватись. Правоохоронці негайно зупинилися та запропонували свою допомогу.
Жінка поскаржилася наряду поліції, що через снігові замети і негоду не може дістатися додому. Тож поліцейські запропонували підвезти жінку Екіпаж поліції транспортував жінку разом з візком до її подвір’я. Побачивши, що двір також замело, поліцейські взяли до рук лопати та швидко розчистили сніг. Корюківчанка щиро подякувала поліцейським за допомогу і підтримку.
Допомагаймо і не залишаймося осторонь тих, хто потребує нашої особливої уваги та підтримки. Дякуємо всім, хто поспішає допомогти незнайомим людям у ситуаціях, які можуть трапитися з кожним з нас.
Шановні громадяни, якщо вам потрібна допомога – телефонуйте 102.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
корюківські поліцейські допомогли жінці на інвалідному візку, яка через негоду не могла дістатися домівки
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.