Чернігівські поліцейські встановили та затримали зловмисника, який намагався спалити квартиру в багатоповерхівці
Серед ночі до поліції звернулася мешканка Чернігова з повідомленням, що невідома особа у вікно її кватири на третьому поверсі кинула пляшку з запальною сумішшю. Вікно дивом витримало, і оселя не спалахнула.
Слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції ретельно оглянула місце події, після чого оперативники поліції Чернігівщини спільно з колегами з Департаменту карного розшуку Нацполіції України провели низку оперативно-розшукових заходів.
У підсумку поліцейські разом з оперативними службами встановили особу зловмисника — 20-річного мешканця Харківської області. Після скоєного у Чернігові юнак переховувався в столиці. Там оперативники поліції за силової підтримки спецпідрозділу «КОРД» і провели його затримання.
Зловмисника доправили до Чернігівського райуправління поліції. Він зізнався у скоєному, надав правдиві свідчення. Фігуранта поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Наразі слідчі поліції повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні злочину за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу). Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.
Досудове розслідування триває.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.