Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 21:17:45

У новому харчоблоці Іванівського ліцею будівельники вже звели стіни

14.12.2023   18:44Агенцiя

У селі Іванівка, що під Черніговом, триває відбудова харчоблока ліцею. Будівельники завершили зводити стіни нової будівлі. Починають робити перекриття бетонними плитами.

Нагадаємо: шкільна їдальня була зруйнована ще на початку повномасштабного вторгнення. Село майже на місяць опинилося в епіцентрі бойових дій, коли російські війська оточили обласний центр та намагалися прорватись у місто. Тут велися інтенсивні танкові та артилерійські бої. У будівлі шкільної їдальні ударною хвилею та уламками снарядів були пошкоджені тримальні та огороджувальні конструкції, вікна та дах.

Іванівка є центром територіальної громади. Після деокупації Чернігівської області більшість місцевих жителів повернулася додому з дітьми. У місцевому ліцеї також навчаються діти з навколишніх сіл, в тому числі сусіднього села Ягідне.

Нове приміщення після відбудови буде втричі більшим, оскільки за проєктом змінене його планування.

Після реконструкції їдальня матиме площу 416 квадратних метрів. Згідно з проєктом, тут буде тамбур, вестибюль, гардероб, умивальня, туалети, обідня зала на 60 місць, кухня та мийна з технологічними зонами, технічні приміщення для персоналу, склади для продуктів та комора для інвентарю та посуду.

Їдальня буде оснащена сучасною системою протипожежного захисту. Під реконструкцію потраплять системи опалення, вентиляції, водопостачання, каналізації, електропостачання та освітлення. Буде враховано потреби маломобільних груп населення, зокрема влаштовано пандус.

Завершити роботи планується до кінця поточного року.
За повідомленням Служби відновлення та розвитку
інфраструктури у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

Чернігівщина серед призерів всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань 13:32

У період з 27 по 29 березня у Києві відбулися легкоатлетичні змагання: зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед юнаків, І етап Кубку України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.».

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини