Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.
Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 7 грудня.
Тож, цього місяця такі виплати з бюджету Чернігівської міської територіальної громади отримають:
47 сімей по 5 тис. грн на першу дитину — на загальну суму 235 тис. грн;
34 сім’ї по 10 тис. грн на другу дитину — на загальну суму 340 тис. грн;
шість сімей по 20 тис. грн на третю дитину — на загальну суму 120 тис. грн;
одна сім’я, в якій народилася п’ята дитина — на суму 20 тис. грн.
Нагадаємо, що кожна чернігівська родина при народженні дитини може отримати підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2023–2027 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 03.11.2022 року № 546, і яка направлена на покращення демографічної ситуації в місті. Весь комплект документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, подається до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради не пізніше, ніж через 12 місяців після народження дитини.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.