Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 23:09:51

Погрожував побити і відібрав усі заощадження: у Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки

11.12.2023   09:37Агенцiя

Упродовж кількох годин співробітники Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами з управління карного розшуку поліції області встановили та затримали 37-річного чоловіка, який проник до будинку літньої жінки та відібрав у неї 50 тисяч гривень і золоті прикраси.

8 грудня до Прилуцького райвідділу поліції звернулася із заявою про пограбування 72-річна місцева мешканка. Потерпіла повідомила, що напередодні до її будинку проник незнайомець.

Хоча хвора господарка прикута до ліжка, це не збентежило зловмисника. Нахаба почав погрожувати фізичною розправою, якщо жінка не віддасть усі цінності. Так грабіжник заволодів грошима у сумі 50 тисяч гривень та двома золотими обручками, після чого втік.

На місце події одразу прибули слідчо-оперативна група та співробітники кримінальної поліції райвідділу. У результаті злагодженої роботи поліцейські здобули достатній обсяг оперативної інформації. Її аналіз дозволив встановили особу, причетну до грабежу. Це раніше судимий 37-річний місцевий мешканець.

Поліцейські затримали чоловіка у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Викрадені гроші та золоті прикраси потерпілої в нього вилучено.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочав кримінальне провадження за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Наразі слідство готує повідомлення про підозру та вирішує питання обрання чоловіку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.