Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 09:23:58

Чернігівщина: під час пожежі загинула людина, ще одна - травмована

11.12.2023   09:26Агенцiя

Основна причина виникнення загорань - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

На місці пожежі житлового будинку у м. Семенівка Новгород-Сіверського району було виявлено тіло 86-річної господарки.


Також у с. Вороньки Ніжинського району під час пожежі 70-річний господар будинку отримав опіки І-ІІ ступеня 5% тіла та був госпіталізований до лікарні. Причини та обставини встановлюються правоохоронними органами.   
Крім того, рятувальники 8 разів залучались для надання допомоги населенню.

 

ГУ ДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини