До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова
До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.
5 грудня юних чернігівців та чернігівок віком 13-14 років для привітань зібрали в туристичному інформаційному центрі, а пізніше зі старшими дітьми (15-17 років) в будівлі Чернігівської міськради зустрічався в.о. міського голови Олександр Ломако. Враховуючи їх вік, для них влаштували формат діалогу та екскурсію муніципалітетом. Говорили про історію України, відбудову міста та його майбутнє.

— Місто вистояло й країна втримається, завдяки тому, що ваші батьки віддали своє життя. Ми у боргу перед вами та вашими родинами. Це спільний біль для всієї громади Чернігова. На жаль, це війна. Головне бажання зараз всіх — Перемога, і відплата за життя, які забирає ворог. Все, що ми можемо зробити — кожен на своєму місці наближати Перемогу та підтримувати військових, — сказав Олександр Ломако під час спілкування з дітьми.
В.о. міського голови вручив дітям подарунки і зазначив, що громада завжди підтримуватиме їхні родини.
— Зі святом! Дякую, що тримаєтесь! Ви та ваші родини. Це приклад для нас, як гідно ви проходите ці випробування. Ми з вами! Ця зустріч, в першу чергу, знак уваги та поваги громади міста. Тримайтеся. І гарно вчіться. Мій кабінет на другому поверсі, заходьте, будь ласка, мені приємно буде з вами поспілкуватися, — звернувся до дітей Олександр Ломако.
6 грудня до дітей від 0 до 5 років, один з батьків яких загинув під час війни, Святий Миколай з подарунками завітав додому, а малечу 6-12 років цього дня зберуть на святковий концерт.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.