Безпека понад усе: правоохоронці та освітяни Чернігівщини напрацювали алгоритм взаємодії та реагування
Вчора в Головному управлінні Нацполіції у Чернігівській області відбулася спільна нарада освітян, поліцейських, представників ДСНС України в Чернігівській області та Управління поліції охорони в Чернігівській області.
В ході робочої зустрічі учасники напрацювали алгоритм взаємодії та спільного реагування у разі виникнення ймовірної небезпеки в освітньому середовищі, у тому числі нападу на навчальний заклад. Такі заходи врегульовані відповідним спільним наказом МВС та МОН України.

Під час наради присутні обговорили практичні питання з підвищення рівня безпеки для дітей та педагогів, зокрема можливість встановлення у начальних закладах кнопок «тривоги», а також перспективу забезпечення фізичною охороною таких закладів.
Як зазначила начальниця ювенальної превенції обласної поліції Оксана Огненко, безпека дітей в умовах війни – це пріоритетний напрямок у роботі поліції. Тож спільними зусиллями всіх правоохоронних відомств та освітян вдасться створити максимально безпечне освітнє середовище.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.