Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються
30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.
— Тариф для населення складає 1 598 грн з ПДВ, а економічно обґрунтований — 2 942,78 грн. Тобто, населення буде сплачувати в два рази менше, ніж економічно обґрунтований тариф. Відшкодування цієї різниці пропонується за рахунок державного бюджету, відповідно до Закону України, — пояснює Олексій Щербина, радник КП «ТКЕ». — Тариф для категорії «бюджет» — 4 572,44 грн, «інші» — 4 526,75 грн, «релігія» — 4 446,73 грн.
В.о. міського голови Олександр Ломако наголосив, що тариф для населення не змінюється.
— Якщо ви бачите якісь маніпулятивні заяви в ЗМІ, чи в інтернеті, про те, що підвищено тарифи, то тариф для населення не змінюється вже четвертий опалювальний сезон. Різницю між собівартістю і тим, що сплачує населення, погашає комунальному підприємству держава. Правда вона два роки вже не погашає. Суть в тому, що ні міський бюджет, ні населення цю різницю не погашають, — зазначив під час засідання виконкому Олександр Ломако.
Зазначимо, що третього листопада на засіданні виконавчого комітету було встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води АТ «Облтеплокомуненерго». Для категорії «населення», якій надає послуги це підприємство, тариф також залишився без змін.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.