Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 11:38:49

У місті зараз працює 44 одиниці спецтехніки та 376 комунальників

29.11.2023   10:57Агенцiя

Комунальна спецтехніка та працівники підприємств зараз працюють над розчищенням снігу.

 Станом на 9:00 дороги чистить 9 тракторів та 10 машин КП «АТП-2528», а також працює 83 працівника підприємства. Разом вони забезпечують проїзний стан доріг та прохідність тротуарів. За прогнозами синоптиків, опади припиняться увечері.
Над прибиранням зелених зон працює КП «Зеленбуд», задіяно 8 одиниць техніки та 37 працівників.
Міждворові проїзди і тротуари на прибудинковій території чистять від снігу ЖЕКи, ОСББ, ОЖБК. Зокрема,  зараз працює 17 тракторів та 256 працівників КП «Деснянське», «Новозаводське», «ЖЕК-10», «ЖЕК-13».

Нагадуємо, підприємства і організації міста, відповідно до Правил благоустрою, мають самостійно прибирати прилеглу до будинків територію від ожеледі та снігу.

Пресслужба Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина — бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 11:32

З 12 до 14 червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.

На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського - зловмисника затримано 11:08

20 червня близько опівночі на дорожній станції патрульної поліції в селі Кіпті Чернігівського району патрульні зупинили автомобіль, водій якого рухався під час дії комендантської години.

На Чернігівщині відкрили Центр захисту та підтримки дітей, які постраждали від насильства, за моделлю «Барнахус» 10:36

Днями у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди відкриття Центру захисту дітей за моделлю «Барнахус». Його створили в межах меморандуму про співпрацю між Чернігівською ОВА, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та ЮНІСЕФ. Центр став першим на Чернігівщині та шістнадцятим в Україні.

Чернігівські поліцейські розслідують обставини загибелі у водоймі 10-річного хлопчика 10:14

Співробітники Чернігівського райуправління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі малолітньої дитини.

Осередок безпеки: у Ніжинській громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:43

У Ніжинській громаді розпочала повноцінну роботу нова поліцейська станція. Відтепер у громаді підтримує правопорядок та дбає про безпеку населення поліцейський офіцер Олег Зогій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини