Вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж в приватному житловому секторі, одну людину врятовано
Упродовж доби, що минула вогнеборці підрозділів Головного управління ДСНС ліквідували 5 пожежі, що виникли в приватному житловому секторі на території Ніжинського та Чернігівського районів області. Та врятували одну людину.
Причинами загорянь послужило: недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Вогнем пошкоджено 5 будівель різного призначення,
Хотілося б зазначити, що на території області з початку року зареєстровано 1891 пожежу, під час яких загинуло 56 наших співвітчизників, 38 людей травмовано, 25 врятовано.
У зв`язку з цим, рятувальники ДСНС України закликають громадян бути обережними при поводженні з вогнем, дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних приладів та електричних мереж, звертати увагу на протипожежний стан опалювальних приладів, не перегрівати печі. Виконання цих елементарних правил пожежної безпеки допоможе Вам уникнути лиха, зберегти своє життя та майно!
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.