У Чернігові автобуси працюють без кондукторів
Оплата за проїзд готівковими коштами здійснюється при вході в автобус через передні двері. Про це пасажирам нагадує, управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради.
Водночас продовжується підключення стаціонарних валідаторів для оплати проїзду банківськими та транспортними картками, а також пристроями з технологією NFC.
Важливо, що в автобусах вже відсутні кондуктори, які пересувалися салоном та збирали готівку. В деяких машинах є помічники водія, які допомагають водію в роботі з валідатором та видають квитки. До обов'язків помічників водія не входить підходити до пасажирів та продавати квитки. Тому відповідальність щодо оплати проїзду лежить саме на пасажирах.
Тож профільне управління просить пасажирів бути свідомими та сумлінно сплачувати за проїзд.
Пресслужба Чернігівської міської ради за повідомленням управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.