Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 22:38:10

єРобота: від пошиття на замовлення до створення власного бренду

23.11.2023   10:32Агенцiя

Завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» чернігівка Тетяна Мигда започаткувала свій бренд чоловічого та жіночого одягу «ТаМі», який продає у власних магазинах та інтернет-магазині. Так, їй вдалося не лише відкрити новий напрям діяльності, а й об’єднати два діючі бізнеси – торгівлю та швейну справу.

За 20-річний досвід підприємницької діяльності в сфері торгівлі одягом та іншими промисловими товарами Тетяна досконало вивчила потреби та вподобання покупців. Водночас 5-річне керування власним швейним цехом, що шиє вироби на замовлення, допомогло їй почувати себе «як риба у воді» і в цій сфері. На реалізацію задуму не вистачало лише грошей, і тут у пригоді стала державна програма «Власна справа». Саме за кошти мікрогранту підприємниця придбала обладнання для нового цеху, сировину та матеріали для створення власних колекцій.

Колектив Тетяни із шести працівників поповнився ще двома: закрійницею та продавчинею. Працевлаштування цих людей стало можливим завдяки програмі «Власна справа». Адже створення нових робочих місць – є однією з головних вимог для отримання мікрогранту.

«Ми шиємо одяг для українських жінок та чоловіків, який за якістю є кращим, ніж китайський, та доступний за ціною. Ставка на верхній одяг батальних розмірів. Щоправда, є у моїх колекціях і сукні, блузки, светри, спортивні костюми тощо. Шиємо за власними відпрацьованими лекалами, тому вироби ідеально сідають по фігурі. «ТаМі» чисто український бренд, бо навіть матеріали та фурнітуру для виробів цієї торговельної марки закуповуємо в Україні. Паралельно працює й цех, який шиє вироби на замовлення».

Детально про програму «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» читайте тут https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava
Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини