Зважайте на погодні умови: поліцейські Чернігівщини закликають учасників дорожнього руху бути уважними на дорогах
У зв’язку із погіршенням погодних умов водіям та пішоходам слід бути пильними та обережними та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.
Водії, у жодному разі не вирушайте у дорогу, не замінивши шини авто на зимові. Дотримуйтеся безпечного швидкісного режиму руху та дистанції, відмовтеся від ризикованих маневрів, знижуйте швидкість при наближенні до пішохідних переходів. Обов’язково користуйтеся пасками для дорослих та дитячими кріслами для дітей.
![]()
Пішоходам теж варто бути уважними: переходьте дорогу у встановлених місцях та подбайте про те, щоб на вашому одязі були світловідбиваючі елементи (флікери).
Поліцейські дбають про безпеку на вулицях та автодорогах. А якщо потребуєте допомоги поліції, телефонуйте «102».
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.