Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 18:10:35

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Чернігові

21.11.2023   14:39Агенцiя

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в Чернігові, внаслідок якої загинув чоловік особо якого на даний час не встановлена.

 Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду надійшло до поліції вчора близько 18:50. На місце події прибули екіпаж патрульної поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту поліції області.
За попередньою інформацією, водій тролейбуса, рухаючись по вулиці Шевченка, біля будинку № 160 виконував поворот ліворуч і наїхав на пішохода, який йшов зліва на право відносно руху тролейбуса.
В результаті ДТП потерпілий отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці події.
За цим фактом поліція відкрила провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого або заподіяло тяжке тілесне ушкодження).
Нині триває досудове розслідування.


Поліцейські звертаються до всіх, кому що-небудь відомо про обставини цієї події, з проханням телефонувати за номерами: (0462) 619-838 або 073-200-12-31.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини