Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 14:43:33

Інформація про намір зміни тарифів на послугу з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для КП «ТКЕ»

21.11.2023   09:39Агенцiя

На виконання Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, КП «ТКЕ» ЧМР інформує, що 17.11.2023 до Виконавчого комітету Чернігівської міської ради надано для розгляду та встановлення заяву та пакет документів з розрахунком тарифів на теплову енергію: її транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії та гарячої води за категоріями споживачів.

Необхідність встановлення тарифів на теплову енергію обумовлюється отриманням КП «ТКЕ» ЧМР єдиного майнового комплексу комунальне енергогенеруюче підприємство «Чернігівська ТЕЦ» у повне господарське відання (відповідно до рішення Виконавчого Комітету Чернігівської міської ради від 21.08.2023 № 539 «Про затвердження акта приймання-передачі єдиного майнового комплексу комунального енергогенеруючого підприємства «Чернігівська ТЕЦ», що повернутий з оренди»). А також необхідністю якісного та безперебійного забезпечення всіх категорій споживачів м. Чернігова теплопостачанням та гарячим водопостачанням.

Тому з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії, та відповідно наданням послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води КП «ТКЕ» ЧМР публікується інформація про намір встановлення тарифів, а саме, шляхом встановлення тарифів на:

    теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання;
    послугу з постачання теплової енергії;
    послугу з постачання гарячої води.

Таким чином КП «ТКЕ» ЧМР розраховані тарифи на послуги з постачання теплової енергію для категорії споживачів, з якими можно ознайомитись за посиланням.

 

За інформацією Чернігвської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини