Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 11:37:04

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

19.12.2012   09:35Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 18 грудня по 08 годину 19 грудня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 2 на об'єкті, 1 в житловому секторі. Загинуло 3 особи.

1. Пожежа в житловому секторі м. Носівка, вул. Толстого О 10 год. 45 хв. сталася пожежа літньої кухні. Вогнем  знищено диван. Ймовірна причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря та гр. С., 1954 р.н.   

2. Пожежа на об'єкті Чернігівський район, с. Довжик О 20 год. 11 хв. сталася пожежа магазину. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено  стіни та товар. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

3. Пожежа на об'єкті м. Носівка, вул. Мало-Носівська О 23 год. 10 хв. на території ТОВ "Маяк" сталася пожежа побутового приміщення. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло гр. Г., 1962 р.н.


Інші повідомлення:

Станом на 06 год. 00 хв. 19.12.2012 року для розчистки автодоріг на території області задіяно 15 одиниць спеціальної техніки та 16 працівників, з них на дорогах державного значення 4 одиниці техніки та 5 працівників. Загальний стан транспортного сполучення  задовільний.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

Надзвичайні події в області за останню добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

2 березня: цей день в Україні і світі

2 березня: цей день в Україні і світі 08:15

День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини