Олександр Ломако передав сертифікат на 5 млн грн 119-й окремій бригаді ТРО
У Чернігові продовжують дякувати військовим та цивільним, які у лютому-березні 2022 року стали на захист міста та зробили свій внесок в оборону.
Цього тижня в.о. міського голови Олександр Ломако вручив ще 18 відзнак «За оборону Чернігова» військовослужбовцям Збройних Сил України, волонтерам, рятувальникам і медичним працівникам. А також передав сертифікат на п’ять мільйонів гривень командиру 119-ї окремої бригади ТРО Олексію Висоцькому.
— Медаль «За оборону Чернігова» запроваджена для того, щоб збереглася пам'ять про героїчні події, які були у нашому місті, коли чернігівці та військові ЗСУ стримали, переважаючого у багато разів, ворога, і не пустили його далі. На першому етапі широкої війни — це була визначальна подія, тому що її хід міг бути зовсім іншим, якби ворог по нашому напрямку пройшов до Києва. Як нам віддячили — всі добре знають, але це ніколи не викреслить подвиг чернігівців, які об’єднались і показали чудовий приклад єдності, — говорить в.о. міського голови Олександр Ломако.
Крім медалей, в.о. міського голови Чернігова вручив сертифікат на п’ять мільйонів гривень командиру 119-ї окремої бригади ТРО Олексію Висоцькому. Чернігівська громада продовжує підтримувати своїх захисників, з цією метою з бюджету територіальної громади регулярно виділяються кошти.
— Підтримку громади ми отримуємо з моменту повномасштабного вторгення рф на територію України. Чернігівська міська рада постійно нас підтримувала — транспортом, харчами, теплими речами. На останній сесії було прийнято рішення про виділення п'яти мільйонів гривень 119-й бригаді ТРО. Ці кошти будуть витрачені на дрони та тепловізори, — говорить Олексій Висоцький.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.