Чернігівщина – мій рідний край
У жовтні 2023 року Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Чернігівщина – мій рідний край» (далі – Конкурс). Цього року на Конкурс подано 332 світлини від здобувачів освіти з 25 закладів позашкільної та загальної середньої освіти Чернігівської області.
Членами журі визначено переможців та призерів у трьох вікових категоріях: молодша – 6-10 років, середня – 11-14 років та старша – 15-19 років у номінаціях: «Портрет», «Пейзаж», «Натюрморт», «Побутові або жанрові фото», «Звичаї та обряди нашого краю», «Архітектура», «Спортивне фото», «Макрофотографія», «Флора та фауна», «Позажанрове фото», «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop».
Варто зауважити, що фотороботи виконано на високому, як для аматорів, рівні. Зокрема, це стосується виконавчої майстерності та ступеня емоційного впливу. Відчувається майстерність фіксувати навколишній світ, нариси з повсякденного життя, вміння спостерігати та помічати особливі дрібнички в навколишньому світі, передати внутрішні переживання та характер людей, оспівується любов до України, свого краю, своєї сім’ї.
Фотороботи переможців обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Чернігівщина – мій рідний край» направлені до Українського державного центру позашкільної освіти для участі у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».
Бажаємо нашим юним фотомитцям перемоги у Всеукраїнському конкурсі!



Управління освіти і науки ОДА
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression