Під час пожежі загинуло дві людини
18 грудня о 10:45 на пункт зв'язку 17-го пожежно-професійного посту в Носівському районі надійшло повідомлення, що у райцентрі по вул. Толстого горить літня кухня.
Оперативно до місця пригоди прибув пожежно-рятувальний підрозділ. За кілька хвилин вогонь було приборкано Під час гасіння рятувальники виявили тіла 71-річного господаря та його 58-річного знайомого.
В ході розслідування пожежі з'ясувалось, що за життя загиблі зловживали алкоголем. Напередодні трагедії сусіди бачили обох чоловіків на підпитку. Ввечері, після застілля люди лягли відпочивати.
При цьому господар закурив у ліжку, а коли став засинати, то не помітив, як випустив з рук недопалок. Як результат, виникла пожежа, внаслідок якої люди загинули.
Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області застерігає: щоб уникнути пожежі й тим самим убезпечити себе та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні під час куріння. Ні в якому разі не паліть у ліжку або сидячи на дивані, особливо після вживання алкоголю. Ви можете непомітно заснути, випустити з рук недопалок і стати винуватцем лиха.
Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.