У Чернігові поліція затримала зловмисника, який ошукав двох мешканців Дніпра
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали 34-річного раніше судимого неробу, який підозрюється у шахрайстві щодо 50-річного чоловіка та 84-річної жінки з Дніпра.
Зловмисник представлявся лікарем та поліцейським, телефонував громадянам і казав, що з їхніми родичами нібито сталася біда: необхідна термінова операція, або родич потрапив у ДТП. Виконуючи вказівки злодія, потерпіла жінка втратила 15 тисяч гривень, а чоловік – 6300.

Чернігівські правоохоронці вирахували шахрая та провели санкціонований обшук в його помешканні. Під час обшуку в квартирі були вилучені банківські картки, на які потерпілі перераховували гроші.
Чоловіку інкримінують скоєння злочину, передбаченого ч. 1 та ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Її максимальна санкція передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.