Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 17:33:12

За гарний малюнок – якісний мобільний телефон!

15.11.2011   14:12

Чернігівський школяр Максим Сніцаренко став переможцем Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” в номінації “Ми архітектори якісного світу” і одержав у нагороду новітній мобільний телефон.

Привітав талановитого художника та вручив йому подарунок генеральний директор державного підприємства “Чернігівстандартметрологія” Валентин Бакуменко.

“Максим намалював світ, про який він мріє – духовний, світлий, осяяний добром”, – підкреслив Валентин Бакуменко.

Максиму 11 років, він навчається у Чернігівській загальноосвітній школі № 33. Сам юний художник розповів, що малювати любив завжди, відтоді як узяв до руки олівець.
Захоплюється і творчістю брат Роман. Обидва взяли участь у конкурсі “Я хочу жити в якісному світі” та стали переможцями його регіонального рівня.

Роботи братів поїхали на Всеукраїнську виставку до Києва. Конкурсна комісія, у складі якої є художники, викладачі образотворчого мистецтва, вирішила віддати пальму першості малюнку Максима. Він отримав у нагороду мобільний телефон.

Малювання у художника викладає вчитель Олена Шевелєва. Але хлопчик захоплюється не лише образотворчим мистецтвом! Гарно навчається, любить читати, а з усіх шкільних предметів віддає перевагу математиці.
Як повідомлялося, конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” проходить щороку. Цьогоріч у регіональному етапі конкурсу взяли участь близько 100 малюнків школярів різного віку. Найкращі з них взяли участь у Всеукраїнському етапі.

Наступний конкурс “Я хочу жити в якісному світі” традиційно розпочнеться у квітні.
Незабаром всі роботи юних художників будуть представлені на сайті підприємства www.cherncsm.com.ua

На знімках: малюнок-переможець; Максим із нагородою; на церемонії нагородження(зліва-направо) – Роман Сніцаренко, генеральний директор Валентин Бакуменко, Максим Сніцаренко.

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – «посадив і забув» 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.