Свідки ДТП, відгукніться!
У рамках розслідування смертельної дорожньо-транспортної пригоди в м. Мена Корюківського району поліція розшукує свідків та очевидців події.
Вчора, 26 вересня, близько 19:30 водій автомобіля «Volkswagen Caddy», рухаючись у місті Мена по вулиці Чернігівський шлях, при виконанні маневру повороту ліворуч здійснив зіткнення з велосипедистом, який рухався у зустрічному напрямку.
![]()
Внаслідок ДТП велосипедист отримав тілесні ушкодження, від яких помер в кареті «швидкої допомоги».
Нині поліція розслідує обставини ДТП у рамках провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.
Якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події, прохання телефонувати за номером (0462)619-838 або (073)200-12-31.
Не залишайтеся байдужими!
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.