Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 19:07:28

Набув чинності "антитютюновий закон": де зараз не можна палити під страхом штрафу

17.12.2012   08:39Агенцiя

В Україні набув чинності закон № 4844, що забороняє курити в громадських місцях. Відповідний закон був опублікований у виданні "Голос України" від 18 червня 2012

Закон визначає ряд громадських місць, де заборонено куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів. Штраф за куріння в недозволених місцях встановлений від 1 до 10 тис. грн. За розміщення попільничок або куріння в ресторанах законом передбачається штраф від 1 до 10 тис. грн, а невідведення спеціальних місць для куріння, необладнання їх витяжкою або іншими засобами для видалення тютюнового диму також карається штрафом в розмірі від 1 до 10 тис. грн. Закон набирає чинності через 6 місяців після опублікування.

Згідно з новим законом, курити буде заборонено:

- У закритих приміщеннях місць громадського харчування (зараз не менше 50% площі відводиться для залів з курящими відвідувачами);

- У приміщеннях закладів культури (зараз дозволено в спеціально відведених для цього місцях);

- У приміщеннях закритих спортивних споруд (зараз дозволено в спеціально відведених для цього місцях);

- У ліфтах і таксофонах;

- У закладах охорони здоров'я;

- У навчальних та освітньо-виховних закладах;

- На дитячих майданчиках;

- На спортивних майданчиках, стадіонах;

- У під'їздах житлових будинків;

- У підземних переходах;

- У громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення).

Крім спеціально відведених для цього місць, куріння також заборонено в приміщеннях підприємств, установ та організацій усіх форм власності; в приміщеннях готелів та аналогічних засобів розміщення громадян; у приміщеннях гуртожитків; в аеропортах і на вокзалах.

http://gazeta.ua/articles/life/_nabuv-chinnosti-antityutyunovij-zakon-de-zaraz-ne-mozhna-paliti-pid-strahom-shtr/472851

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини