Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 20:09:52

Судом постановлено обвинувальний вирок шахраю та наркоторговцю

19.09.2023   16:41Агенцiя

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 26 річного переселенця з Луганщини у вчиненні ряду шахрайств, крадіжок та незаконного збуту наркотичних засобів, вчинених в умовах воєнного стану.

Так, починаючи з травня 2022 року обвинувачений неодноразово розміщав неправдиві оголошенняпро продаж транспортного засобу «MitsubishіL-200» для потреб ЗСУ. Зловмисник, обіцяючи доставити авто до покупця, отримував грошові кошти на паливо після чогозникав зі зв’язку. Таким чином ним було незаконно отримано 27 тис. грн.
Під приводом надання допомоги сиротам з працевлаштування злочинець заволодів грошовими коштами довірливого чоловіка в сумі 14,5 тис. грн.
Також засуджений здійснив ряд шахрайських дій під приводом ремонту та продажу комп’ютерної та побутової техніки, а також вчинив крадіжку приватного майна громадян.
Крім того, з метою отримання додаткового незаконного прибутку, засуджений намагався організувати схему торгівлі наркотичними засобами, однак був викритий правоохоронцями.
За результатами судового розгляду та оцінки наданих прокурором доказів Новозаводським районним судом м. Чернігова правопорушника визнано винним та призначено реальну міру покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років 4 місяці з конфіскацією майна.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини