Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 вересня, 10:45:46

Лікарні Чернігівщини активно підключаються до телемедичного консультування

18.09.2023   13:55Агенцiя

Телемедицина поступово стає сучасною буденністю. Високі технології дозволяють надавати кваліфіковані медичні послуги віддалено. Це вкрай важливо для людей, що проживають на прифронтових, деокупованих та важкодоступних територіях.

На зустрічі керівників департаменту охорони здоров’я Чернігівщини йшлося про покращення якості надання медичної допомоги у віддалених районах регіону за сприяння телемедичних рішень.

Обговорювали впровадження в діяльність у лікарнях Чернігівської області системи «Teladoc».

Проєкт «Teladoc» заснований на використанні комплексів віртуальної присутності лікаря біля пацієнта. За допомогою спеціального пристрою з камерою лікар у разі необхідності може віддалено захищеними каналами звʼязку провести консультацію пацієнту або іншим лікарям.

У ході зустрічі було представлене рішення, що дає змогу забезпечити зв’язок кластерних лікарень з надкластерним рівнем медичної допомоги для швидкого реагування і надання консультацій. Крім того, тепер лікарі Чернігівщини зможуть одночасно консультуватися як один з одним, так і з колегами  німецької клініки «Шаріте».

З боку клініки консультації надавала керівник проєкту «Teladoc» Карін Штейніка.

Вона висловила надію на подальшу співпрацю і запевнила, що зробить все необхідне, щоб консультування клініки було ефективним.

Наразі в Україні працює низка телемедичних проєктів для покращення доступності медичної допомоги в умовах воєнного часу: Teladoc, RGS (Rehabilitation Gaming System), Carebits, Epiqar, BrainScan, HomeDoctor.

 

Міністерство охорони здоров'я України

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини