Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 січня, 15:43:59

Понад 240 тис.грн сплатить мешканець м. Батурин за незаконну риболовлю

18.09.2023   09:25Агенцiя

17 вересня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з представниками Бахмацького районного відділу поліції та водної поліції на водоймах Ніжинського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На озері поблизу с. Осіч Батуринської громади виявлено мешканця м. Батурин, який ловив рибу за допомогою 12 од. заборонених знарядь лову. В протизаконний спосіб порушник добув 144 екз. риби, загальною вагою 30 кг.Збитки, завдані рибному господарству України, склали 242 386 грн.

На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група Бахмацького ВП ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

З метою проведення профілактики правопорушень серед громадян просимо розмістити відповідну інформацію на сторінках вашого видання. Щиро вдячні за співпрацю. Посилання на матеріал на офіційному сайті Чернігівського риб патруля Понад 240 тис.грн сплатить мешканець м. Батурин за незаконну риболовлю. (darg.gov.ua)

Чернігівський рибоохоронний патруль
 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю 13:33

Увечері 3 січня до поліції надійшло повідомлення від мешканки одного з сіл Куликівської громади Чернігівського району про те, що її колишній чоловік погрожує їй та її співмешканцю гранатою. В будинку в цей час перебувала дитина.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у наркоторгівлі 13:32

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю та слідчими за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури викрили незаконну діяльність 44-річного мешканця Прилук, який займався збутом наркотиків.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:29

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

“Вогні різдвяного Бродвею” у філармонійному центрі 13:26

Різдвяно-новорічні свята — час, коли кожен відчуває справжню магію і ніби стає частинкою казки, що відбувається навколо: світ наповнюється особливою тишею, а небо світиться теплими зорями...

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору 13:24

З 1 січня 2026 року для фізичних осіб – підприємців, які працюють на першій та другій групах єдиного податку, діятимуть нові розміри ставок єдиного податку та військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини