У Чернігові завершилася перша літня медіашкола для майбутніх журналістів
На минулому тижні у Чернігові закінчилася літня медіашкола для тих, хто бажав опанувати професію журналіста. 15 людей пройшли навчання і на минулому тижні отримали сертифікати від ГО «Інститут Масової Інформації».
![](/uploads/33756-m.jpg)
Протягом 10 занять учасники медіашколи мали змогу пізнати журналістику зсередини. Зокрема, їм розповідали про стандарти роботи журналістів, особливості тележурналістики і газетноїсправи, новинний СММ, інтерв’ювання та журналістські розслідування. Учасники медіашколи відвідали два телеканали Чернігова – Суспільне та Новий Чернігів.
Викладачами медіашколи були працюючі журналісти та редактори провідних чернігівських видань.
«Ми дуже сподіваємося, що нам вдалося познайомити і зацікавити людей журналістикою. Бажаємо успіхів нашим учасникам медіашколи і в очікуванні побачити їх матеріали в ефірі»,- зазначив представник ІМІ у Чернігівській області Павло Пущенко.
Фінальні роботи, які виконали учасники школи, опублікувала низка видань Чернігівщини. Окрім того, матеріали учнів з’явилися на сторінках газети «Сім днів». Дві учасниці школи наразі проходять стажування у редакції «Челайн».
Медіашкола - це проєкт на базі хабу “МедіаБаза.Чернігів”, що впроваджується громадською організацією Чернігівський освітній центр “Ініціатива” за сприяння ГО “Інститут масової інформації”.
Хаб «МедіаБаза. Чернігів» - безпечне місце для роботи журналістів. Також, тут проходять різноманітні навчання, є можливість взяти в оренду засоби індивідуального захисту.
Фото Владислава Савенка
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.