Чернігівські школярі та школярки відпочили в літньому таборі, що у французькому місті Сен-Дені
Чернігівські діти повернулися з 21-денної подорожі до міста Сен-Дені, Франція.
У серпні десять школярів та школярок, батьки яких є військовими й такими, які пропали безвісти, перебувають у полоні чи загинули, відвідали там літній табір. Подорож стала можливою завдяки програмі «Європейський Прихисток» в рамках співпраці муніципалітетів Чернігова та Сен-Дені.
Зараз триває процес налагодження співпраці між українським та французьким містами. Планується укладання офіційної угоди про партнерство, першим результатом якого і стала можливість відпочинку наших дітей у літньому таборі. Нагадаємо, що Чернігів вже має місто-побратим у Франції — Реймс. Завдяки цій співпраці цього літа група інших чернігівських школярів та школярок, які під час війни втратили одного з батьків, здійснила двотижневий візит до цього міста.
Поїздка в Сен-Дені
Юні чернігівці мали змогу взяти участь у літніх активностях табору, знайти нових друзів, відпочити, оздоровитися та отримати позитивні емоції.
Для них провели екскурсії замками Амбуаз та Шато де Брезе, а також ботанічним садом у м. Тур.
Програма перебування була насичена спортивними заходами — діти відвідали мотузковий парк, грали у футбол, баскетбол, пінг-понг, дартс, бадмінтон.
Також мали змогу познайомитися з традиціями та звичаями нової для себе країни, спробувати національні страви. Навіть самостійно приготували банановий хліб, яким ласували всі члени табору. Крім того, були прогулянки до озера, велопрогулянки на ферму, відпочинок біля басейну.
Вечори проводили у колі нових друзів. Брали участь в іграх на свіжому повітрі, уроках акторської майстерності та робили перші спроби грати на сцені.




Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».