Чернігівські поліцейські затримали торгівця наркотиками
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 38-річного місцевого мешканця, який займався розповсюдженням наркотичних засобів.
Чоловіку вже повідомили про підозру у злочині та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Днями поліцейські отримали оперативну інформацію про те, що 38-річний мешканець Чернігова торгує забороненими наркотичними засобами. Правоохоронці задокументували факт збуту наркотиків.
Також правоохоронці провели санкціонований обшук в оселі зловмисника. В ході слідчої дії поліцейські виявили та вилучили зіп-пакети з порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін, подрібнену речовину рослинного походження, електронні ваги, банківські картки, гроші отримані від злочинної діяльності та мобільний телефон.
Вилучену речовину поліція направила на експертизу.
Підозрюваного затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури повідомив про підозру зловмиснику за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Вона визначає відповідальність, зокрема, за збут наркотичних засобів або психотропних речовин, вчинений повторно.
Законодавством такі протиправні дії караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років.
Триває досудове розслідування.
![]()
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.
10 березня: цей день в Україні і світі 07:51
День 1476 Російська агресія - Day 1476 Russian aggression
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.