Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 11:19:42

Найпростіші укриття Чернігова забезпечують аптечками першої медичної допомоги

31.08.2023   09:00Агенцiя

Минулого тижня виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив передачу комунальним підприємствам 2025 аптечок для найпростіших укриттів.

На виконання рішення Чернігівської міської ради від 1 червня 2023 року №32/VIII-2 «Про продовження дії «Програми підготовки територіальної оборони та підготовки населення м. Чернігова до участі в русі національного супротиву на 2022-2023 роки» на 2024-2025 роки управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, в межах головного розпорядника бюджетних коштів, були закуплені медичні аптечки для створення належних умов тимчасового перебування в найпростіших укриттях мешканців міста.

Нагадаємо, раніше виконком погодив передачу 507 біотуалетів та 2005 перезарядних ліхтарів для найпростіших укриттів Чернігова Найближчим часом має бути визначений порядок передачі обладнання об’єднанню житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова (ОЖБК), приватним управителям, власникам відомчого житлового фонду та об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

За повідомленням управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.