Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 12:35:47

В області розпочинає роботу Рада з питань внутрішньо переміщених осіб

30.08.2023   15:37Агенцiя

Сьогодні учасники установчого засідання Ради сформували її персональний склад та обрали голову.

Нею стала внутрішньо переміщена особа, керівниця ГО «Молодіжний Схід» Ольга Дзержинська. До Ради також увійшли представники структурних підрозділів ОВА, благодійних і громадських організацій та внутрішньо переміщені особи.

Далі склад новоутвореного органу та його керівництво буде затверджено розпорядженням начальника ОВА.

Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Чернігівській обласній військовій адміністрації створено 25 серпня 2023 року.

Мета діяльності Ради – забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб у сфері соціального захисту, забезпечення житлом та зайнятості, психосоціальної, медичної та правової допомоги та з інших питань, а також сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Крім того, серед завдань новоствореного органу залучення ВПО до процесу розроблення нормативних актів та вирішення питань місцевого значення та підтримка суб’єктів господарювання, які перемістили свої виробничі потужності.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.