Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 05:24:29

Чернігівщина. Обстановка на прикордонні за добу станом на 09.00 30 серпня 2023

30.08.2023   10:15Агенцiя

Протягом доби росіяни зі своєї території 10 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області. Зафіксовано 121 вибух.

Обстрілів зазнали Новгород-Сіверська, Семенівська  та Городнянська громади.

Новгород-Сіверська громада: обстріл зі ствольної артилерії та мінометів (7 вибухів) у напрямку н.п. Кам‘‘янська Слобода та н.п. Грем‘яч.

Городнянська громада: обстріл з мінометів  (4 вибухи) у напрямку н.п. Сеньківка.

Семенівська громада: 110 вибухів (приходи, ймовірно, НАР, запущені з вертольоту ворога, з території рф, ствольна артилерія та АГС) в напрямку н.п. Семенівка, Карповичі, Леонівка та Костобобрів, Медведівка.

 

Північний кордон. Держприкордонслужба

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини