Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 12:39:13

У Чернігові демонтують 20 металевих гаражів та 8 тимчасових об’єктів, які встановлені без дозволів

28.08.2023   17:47Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 25 серпня надав дозвіл на демонтаж 20 незаконно встановлених металевих гаражів та 8 тимчасових об’єктів на території Чернігова, серед яких металеві конструкції та обмежувачі руху для автомобілів.

Відповідно до прийнятих рішень власникам/користувачам металевих гаражів строк добровільного демонтажу та відновлення благоустрою становить 30 календарних днів, а власникам/користувачам тимчасових об’єктів — 14 календарних днів з моменту прийняття такого рішення.

У разі невиконання вимог щодо добровільного демонтажу, відповідні роботи здійснить КП «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради. Демонтовані об’єкти будуть розміщені на майданчику тимчасового зберігання демонтованих об’єктів та речей, які в них знаходились, на вул. Володимира Дрозда, 1.

Попередньо пропозиції, винесені на розгляд виконкому міськради, розглядались на засіданні комісії з демонтажу, яке відбулося 10 серпня, і за результатами якого прийняте протокольне рішення.

Нагадаємо, Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова в новій редакції затверджені рішенням Чернігівської міської ради від 24.12.2019 року № 49/VII-2.

Правилами благоустрою міста Чернігова, зокрема, визначене поняття тимчасових об’єктів, до яких відносяться і металеві конструкції, обмежувачі руху та інші. Розділом 5 цих Правил встановлений перелік підстав, за яких розуміється незаконне розміщення вищезазначених об’єктів, умови та порядок їх демонтажу.


 Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.