Катував та бив двох малолітніх дітей – засуджено до 10 років позбавлення волі
Ювенальними прокурорами Ніжинської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 39-річного мешканця Ніжинського району, який катував двох малолітніх дітей, завдавав умисні тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння та тілесні ушкодження, які спричинили смерть потерпілої (ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 121, ч. 1 ст. 127, ч. 2 ст. 127 КК України).
У ході судового розгляду прокурорами доведено, що обвинувачений у період з грудня 2017 року по березень 2018 року з метою покарання за непослух катував двох малолітніх дівчат, завдавав їм сильного фізичного болю шляхом систематичного нанесення тілесних ушкоджень, побоїв та інших насильницьких дій.
Внаслідок вказаних злочинних дій діти отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, одне з яких стало причиною смерті 3-річної дівчинки.
Вироком Носівського районного суду чоловіка засуджено до 10 років позбавлення волі.
Наразі вирок не набрав законної сили.
За інформацією Ніжинської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.