Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 14:57:22

В Чернігові розпочав роботу велопатруль

28.08.2023   08:59Агенцiя

Вони нестимуть службу у місцях найбільшого скупчення людей: центральні вулиці, парки, сквери.

Велопатрульні будуть реагувати на виклики майже в усіх тих випадках, що й автопатрулі.
Хочемо нагадати водіям двоколісного транспорту, що:

  • зазначена ділянка вулично-шляхової мережі є пішохідною зоною, швидкість транспорту по ній не повинна перевищувати 20 км/год;
  • для забезпечення власної безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху, велосипедистам дозволено керувати лише таким велосипедом, який обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду — білого кольору, по боках — оранжевого, позаду — червоного. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара).

Правилами дорожнього руху велосипедисту забороняється:

  • керувати велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості — з вимкненим ліхтарем (фарою) чи без світлоповертачів;
  • рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих).


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».