Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 11:03:21

Контррозвідкою СБУ встановлено особу рашиста, причетного до викрадення сина військової ЗСУ

24.08.2023   15:57Агенцiя

Контррозвідники СБУ встановили особу російського військового, причетного до організації викрадення неповнолітнього сина жінки, яка проходить службу за контрактом у лавах Збройних Сил України.

Ним виявився командир відділення 21 окремої мотострілецької бригади 2-ї армії Центрального військового округу 35-річний Микола Хачатурян.
Нагадаємо, що минулого року на Чернігівщині Служба безпеки України розробила та провела успішну спецоперацію, завдяки якій вдалося звільнити дитину з російського полону.
Рашисти викрали підлітка під час тимчасової окупації одного з населених пунктів Чернігівського району, де він перебував у родичів.
Загарбники утримували неповнолітнього в полоні протягом чотирьох діб.
Про те, що сина ув’язнено, жінка дізналася після дзвінка з невідомого номера.
Окупанти висунули вимогу: звільнення хлопчика в обмін на інформацію про розташування низки військових об’єктів ЗСУ, які дислокуються на території регіону.
Жінка звернулася за допомогою до СБУ. Контррозвідники спецслужби розробили та провели успішну спецоперацію з порятунку дитини, не допустивши передачі важливої інформації ворогу та ураження місць дислокації підрозділів Сил оборони.
Під час досудового розслідування співробітники СБУ та Національної поліції встановили особу рашиста, причетного до організації викрадення хлопця, та інші деталі скоєння злочину.
На разі, на підставі зібраних доказів, окупанту заочно повідомлено про підозру за ч.2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання – до 12 років  позбавлення волі.
Вживаються заходи для притягнення його до відповідальності.
Розслідування ведеться у взаємодії з Управлінням стратегічних розслідувань ДСР та слідчими Національної поліції України за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.


 

Останні новини Чернігівщини

Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:58

Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».

Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39

Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).

Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07

В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини