Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 12:57:55

На Чернігівщині розширено перелік стоматологічних послуг, які можуть отримати Захисники та Захисниці України

24.08.2023   11:20Агенцiя

До обласної Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, а також членів сімей військовослужбовців, які загинули (пропали безвісти) в Афганістані при виконанні інтернаціонального обов’язку, у Чернігівській області на 2019-2023 роки, внесено зміни, якими розширено перелік медичних послуг, що надаюся закладами охорони здоров’я Захисникам і Захисницям України, а також категорії осіб, що можуть скористатися цими послугами.

Відповідно до внесених змін, Захисники і Захисниці, які проживають у Чернігівській області або тимчасово перебувають у військових частинах, що дислокуються на території Чернігівської області, крім стоматологічної ортопедичної (зубопротезування з використанням дорого вартісних сучасних матеріалів і технологій) послуги, можуть отримати послуги із стоматологічної терапевтичної, стоматологічної хірургічної, та ортодонтичної допомоги. Також Захисники і Захисниці України мають право на безкоштовне забезпечення, за медичними показаннями, штучними кришталиками, при проходженні лікування в умовах стаціонару.

Для цілей цієї програми до категорії Захисників і Захисниць України відносяться:

    учасники бойових дій - відповідно до пунктів 19-25 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
    особи з інвалідністю внаслідок війни - відповідно до пунктів 10-16 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
    особи, які брали або беруть безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Департамент соціального захисту населення
 Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.