Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 12:52:29

Олександра Кодола зустрівся з випускниками і випускницями «Школи молодого політика»

23.08.2023   14:08Агенцiя

Учора, 22 серпня, у приміщенні міськвиконкому відбулася зустріч міського голови Олександра Кодоли з випускниками і випускницями «Школи молодого політика».

Нагадаємо, Міжнародний республіканський інститут за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на конкурсній основі відібрав учасників / учасниць із Ніжина, Одеси та Дніпра на навчання до цієї школи. Навчання відбувалось очно, було безкоштовним. На всіх його етапах пріоритетною була безпека учасників.
Що ж отримала ніжинська молодь за підсумками навчання? Можемо виокремити основне:
розуміння ключових понять і явищ української політики;
практичні навички ефективних комунікацій та публічних виступів;
навчання і спілкування з кращими тренерами й експертами у сфері політичного лідерства та особистісного розвитку;
уміння працювати у команді й розробляти проєкти.
Це була не пафосна зустріч, а щира розмова людей, які мають спільний інтерес – процвітання рідного Ніжина, бажання зробити його якомога комфортнішим для життя. Юнаки і дівчата цікавилися актуальними питаннями розвитку свого міста, висловили власне бачення перспектив розвитку певних сфер, представили візуалізовані проєкти майбутнього обраних ними локацій.
Майбутнє нашої громади – саме за такою активною та освіченою молоддю. Олександр Кодола пообіцяв і надалі підтримувати ініціативи молодіжного руху, а молодь у свою чергу висловила бажання активно долучатися до змін у місті.

 Ніжинська міська рада
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.