Загибель цивільної особи та пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури на прикордонні Чернігівщини – розпочато провадження
За процесуального керівництва Новгород-Сіверської окружної прокуратури Чернігівської області розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни, у тому числі, поєднаних з умисним вбивством (ч. 1 ст. 438, ч. 2 ст. 438 КК України).
За даними слідства, увечері 21 серпня військові країни-агресора з використанням безпілотного літального апарату скинули вибуховий пристрій на село Янжулівка Семенівської ОТГ. У результаті атаки загинув 27-річний місцевий житель.
Окрім того, у цей же день ворог із застосуванням дрону-камікадзе здійснив удар по місту Семенівка, частково зруйнувавши адміністративну будівлю. Також пошкоджень зазнали навколишні споруди та приватні будинки.
Слідчі Новгород-Сіверського РВП ГУНП в Чернігівській області та прокурори фіксують наслідки збройної агресії РФ.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.