Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 17:49:54

Володимир Нідзельський представив нового заступника голови обласної організації «Динамо»

23.08.2023   11:41Агенцiя

Вчора в Чернігівській обласній організації ФСТ «Динамо», яку очолює начальник Головного Управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський, призначили нового заступника. Ним став ветеран органів внутрішніх справ Анатолій Овручевський.

Його кандидатуру одностайно підтримали представники силових та правоохоронних органів області.

– Я завжди наголошував на тому, що спорт – це важлива складова повноцінного розвитку особового складу силових структур. Кожен з нас має щоденно загартовувати себе, аби ще краще виконувати свій обов’язок: захищати державу, затримувати злочинців, допомагати та підтримувати наших громадян. Сподіваюсь, що Анатолій Овручевський прикладе максимум зусиль, щоб спортивне товариство «Динамо» вийшло на новий рівень. - сказав Володимир Нідзельський.

Під час засідання присутні вислухали пропозиції нового заступника голови обласної організації ФСТ “Динамо” про покращення роботи товариства.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини