Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 16:18:35

У Чернігові під час комендантської години зупинили чоловіка з наркотичною речовиною

22.08.2023   16:28Агенцiя

Вночі під час дії комендантської години на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські звернули увагу на громадянина, що ішов посеред вулиці.

Невідомим виявився 51-річний житель обласного центра. Що робить на вулиці пізньої години і чому іде проїжджою частиною, чоловік не пояснив.
Під час поверхневої перевірки інспектори виявили у чернігівця поліетиленовий пакет з невідомою порошкоподібною речовиною. Громадянин не заперечував, що речовина наркотична. За його словами, це метадон.
Для з’ясування всіх обставин на місце викликали слідчо-оперативну групу.


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура у судовому порядку стягнула майже 8 млн грн за незаконну порубку лісу 14:31

Прокурорами постійно приділяється увага питанням збереження, відтворення і раціонального використання типових та унікальних природних комплексів, які мають важливе природоохоронне значення та використовуються для рекреаційних потреб населення.

Чернігів відзначає 61 рік із моменту запуску тролейбусів 14:07

61 рік тому вулицями Чернігова вперше поїхали тролейбуси. Відтоді вони стали невід’ємною частиною міського життя — щодня поєднують людей та мікрорайони.

Призначення нового керівника театру 13:12

Відповідно до Розпорядження Голови Чернігівської обласної ради, Оксана Тунік-Фриз призначена виконуючою обов’язки директора-художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г Шевченка.

Поліцейські Чернігівщини викрили організоване злочинне угруповання «чорних» ріелторів і нотаріусів, які створили схему привласнення квартир померлих самотніх людей 12:40

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили транснаціональне угруповання махінаторів, які реалізували схему шахрайського заволодіння і перепродажу квартир померлих людей. «Чорні» ріелтори та приватні нотаріуси незаконно заволоділи чотирма квартирами у Чернігові на суму близько 3 мільйона гривень.

Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50

Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини