Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 12:36:31

Безкоштовне навчання за напрямом «Монтаж санітарно-технічних систем і устаткування» за сприяння Державної служби зайнятості, ПРООН та уряду Німеччини

22.08.2023   15:21Агенцiя

Державна служба зайнятості і ПРООН за підтримки Уряду Німеччини запрошують всіх бажаючих на безкоштовне навчання за напрямом монтажу санітарно-технічних систем і устаткування.

Професія сантехніка завжди буде затребуваною на ринку праці, оскільки будівлі вимагають постійного обслуговування систем водопостачання, каналізації та опалення. Будівництво комунікацій також потребує професійного монтажу та обслуговування. Щоб допомогти стати кваліфікованим фахівцем у сантехнічній галузі, Державна служба зайнятості спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, за фінансової підтримки Уряду Німеччини, створили безкоштовний курс для всіх бажаючих за напрямом «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Із 28 серпня 2023 року починається навчання за такими частковими кваліфікаціями:

- у Львівському ЦПТО ДСЗ – Монтаж/демонтаж систем опалення;

- в Одеському та Сумському ЦПТО ДСЗ – монтаж/демонтаж та обслуговування водопостачання і водовідведення.

Навчання складається з двох частин:

- дистанційне навчання з теоретичної підготовки;

- практичне відпрацювання навичок на модернізованій базі Львівського, Сумського, Одеського центрів професійно-технічної освіти ДСЗ.

Для вашого успішного навчання ми забезпечимо:

- висококваліфікованих викладачів;

- сучасне обладнання та інструменти;

- харчування та проживання на період практичного навчання.

Подати онлайн-заявку на навчання можна тут. Кількість місць обмежена!

Довідково: Навчання в освітніх закладах Державної служби зайнятості відбувається за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини