Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 11:56:14

Офіційно: Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г. Шевченка потребує допомоги

22.08.2023   12:59Агенцiя

Шановні добродії! Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, будівля якого зазнала величезних руйнувань внаслідок ракетного удару російських агресорів 19 серпня цього року, звертається до всіх небайдужих по допомогу, необхідну для проведення аварійно-рятувальних робіт та захисту театральних приміщень від впливу погодних умов.

Першочергово потрібні будівельні матеріали, плити OSB, поліетиленова плівка, різноманітні гідрозахисні матеріали, аби вберегти внутрішні приміщення від замокання під час дощу. Крім того, вкрай потрібні кріпильні матеріали (шурупи, цвяхи, таке інше), всілякі тканини для захисного накриття глядацьких крісел, сценічного одягу, реквізиту, апаратури, музичних інструментів тощо.

Будемо щиро вдячні за направлення будь-яких коштів на спеціальний рахунок номер:

    UA693510050000026006879198384 в Акціонерному товаристві «УКРСИББАНК»
    ЄДРПОУ 02225967
    КП «Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка»

Ми гарантуємо цільове використання кожної копійки і прозоре звітування з метою якнайшвидшого проведення аварійно-рятувальних робіт в будівлі театру і забезпечення відновлення повномірної діяльності одного з найдавніших театральних закладів України.

Ваша активна участь у допомозі Чернігівському драмтеатру буде найкращим свідченням нашої єдності і незламності у протистоянні жорстокому ворогові, готовності здолати усі випробування на шляху до перемоги.

Колектив театру


 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.