Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 04:07:43

Володимир Нідзельський: Чернігівська поліція продовжує приймати заяви від потерпілих внаслідок ракетного удару

20.08.2023   12:19Агенцiя

Станом на ранок, 20 серпня, поліцейські продовжують слідчі дії на місці російського ракетного удару в Чернігові. Поліція несе службу в посиленому режимі, на допомогу громадянам зорієнтовано максимальну кількість особового складу. Внаслідок ворожої атаки загинуло 7 людей, кількість поранених зросла до 148.

Потерпілі громадяни можуть звернутися до найближчого наряду поліції чи на лінію «102». Також пункти прийому заяв потерпілих діють в будівлі Чернігівського райуправління поліції (вул. Старобілоуська, 4-а) та в розгорнутому наметі поліції біля площі.

Поліцейські вже оглянули всі 67 пошкоджених автомобілів, продовжують здійснювати поквартирні обходи багатоквартирних житлових будинків, адмінбудівель та об’єктів інфраструктури.

У цілодобовому режимі несуть службу посилені слідчо-оперативні групи поліції та ситуаційний центр обласної поліції.

Поліція продовжує збирати докази воєнного злочину росіян.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини