Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 11:24:34

Японська організація допомагає області з медичним обладнанням та відбудовою садочків.

19.08.2023   09:34Агенцiя

У планах – психологічна підтримка населення

Навесні цього року японська неурядова організація Peace Winds Japan придбала два комп’ютерні томографи з додатковим програмним забезпеченням для Чернігівської обласної та дитячої обласної лікарень. Фінансування відбулося в межах проєкту «Медична та освітня допомога територіям, які зазнали гуманітарної кризи в Україні».

Як триває підготовка до встановлення нового обладнання – представники організації обговорили сьогодні з командою ОВА в рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва.

Насамперед заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк подякувала за таку цінну допомогу у сфері медицини. Адже подібне обладнання – справжня знахідка для будь-якої лікарні.

Наразі обидва заклади мають усі дозвільні документи. У дитячій лікарні працюють над виготовленням проєктно-кошторисної документації на ремонт виділеного приміщення. В обласній же – проводиться експертиза ПКД. Тривалість самих ремонтів – орієнтовно до двох місяців і лише потім – встановлення томографів.

На цьому співпраця з японською організацією не закінчиться. Як повідомив директор відокремленого підрозділу Peace Winds Japan в Україні Ейджі Оцука, у жовтні планують розпочати проєкт, спрямований на надання психологічної допомоги жінкам та дітям. Будуть сформовані спеціальні мобільні бригади, які виїжджатимуть у населені пункти області. Одним із партнерів стане Ніжинський пологовий будинок.

    «Така ініціатива – на часі для нашої області, тому що Чернігівщина активно включилася у Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?». Наразі вже напрацьована низка заходів, і ми комунікуємо в розрізі районів та громад. З вашою ж допомогою зможемо ширше задіяти населення. Дуже дякую за цей проєкт», – наголосила Жанна Шерстюк.

Зазначимо, що Peace Winds Japan також придбала систему газової хроматографії для обласної психоневрологічної лікарні (поставка запланована восени). Організація також допомагає відбудовувати два дитячі садочки у Чернігові.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.