В Чернігові поліцейські затримали «закладчика» наркотиків
Оперативники управління карного розшуку поліції Чернігівщини спільно з поліцейськими Чернігівського райуправління викрили 20-річного місцевого мешканця, який розповсюджував психотропні речовини шляхом «закладок».
Поліцейські провели затримання підозрюваного у роздрібному наркодилерстві якраз у момент, коли молодик щойно отримав чергову партію забороненого «товару». Під час поверхневого огляду поліція виявила та вилучила у громадянина поліетиленовий зіп-пакет з рослинною речовиною, схожою на канабіс.
Зловмисник пояснив поліцейським, що замовляв пакунки з психотропною речовиною та канабісом в одному з месенджерів в Інтернеті. В подальшому здійснював порційне фасування «товару» та продавав його клієнтам шляхом «закладок».
Також затриманий показав місце де зробив останню закладку. Поліцейські вилучили там 15 згортків з порошкоподібною речовиною схожою на амфетамін.
Правоохоронці провели також санкціонований обшук в оселі чернігівця, де виявили зіп-пакети з психотропною речовиною та канабісом.
Вилучені речовини направлено на проведення експертних досліджень.
Поліцейські затримали зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі слідчий поліції, за процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури, готує повідомлення затриманому про підозру за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває.


Сектор комунікаціїполіції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.