Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 12:10:04

У Чернігові демонтують ще 22 вивіски, які не відповідають дизайн-коду міста

18.08.2023   16:42Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 17 серпня надав дозвіл на демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають дизайн-коду міста або не мають погодження на їх встановлення.

Більшість з них розміщені на фасадах закладів по вул. Івана Мазепи. Попередньо це рішення розглядалося на засіданні Комісії з демонтажу, яка відбулась третього серпня.

Власникам/користувачам цих вивісок надається сім календарних днів із моменту прийняття цього рішення на добровільний демонтаж та відновлення благоустрою. У разі невиконання таких вимог комунальне підприємство «Муніципальна варта» міської ради проведе демонтаж цих тимчасових об’єктів. Після цього демонтовані вивіски будуть розміщені на майданчику тимчасового зберігання по вул. Володимира Дрозда, 1.

Нагадаємо, у Чернігові затверджені Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях. Відповідним документом визначено поняття тимчасових об’єктів, до яких входять і вивіски, а також встановлений перелік підстав, за яких розуміється незаконне розміщення цих об’єктів, умови та порядок їх демонтажу. Також затверджена Концепція оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території міста, що демонструє види, матеріали, стилі й розміри вивісок та інформаційних табличок, а також місця їх розміщення. Втілення такої ідеї, яка запроваджувалась у 2020 році, дозволить покращити зовнішній вигляд будівель, та й загалом збільшити привабливість міста. Пресслужба Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.