Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 12:03:31

Поліцейські Чернігівщини вдосконалили свої знання та навички з надання домедичної допомоги

18.08.2023   09:12Агенцiя

Комплексні тренінги для поліцейських Чернігівщини з надання домедичної допомоги провели інструктори Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Слухачами та активними учасниками двох тренінгів кожен з яких складався із дводенного курсу, стали поліцейські з різних структурних і територіальних підрозділів поліції.

Начальник головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський звертаючись до голови субделегації Київ Північ Міжнародного Комітета Червоного Хреста Джада Мукалледа зазначив:

- Несення поліцейської служби в умовах військового стану в багатьох аспектах відрізняється від стандартів мирного часу. Бойові дії показали, що першими на допомогу постраждалим людям прибувають саме поліцейські. І кожен поліцейський, від патрульного і дільничного до керівника територіального підрозділу чи Головного управління, повинен вміти надавати першу домедичну допомогу і собі, і громадянам, і товаришу по службі. Такі знання в потрібний момент допомагають рятувати життя.

Також начальник поліції Чернігівщини подякував представникам МКЧХ за співпрацю та вручив подяки.

Під час тренінгів поліцейські дізналися про міжнародний рух і принципи надання першої допомоги, навчилися переводити постраждалого у відновне положення, робити серцево-легеневу реанімацію, зупиняти кровотечу, транспортувати постраждалого, надавати допомогу при порушенні прохідності дихальних шляхів, пораненні, травмах, опіках, обмороженні та інших невідкладних станах.

По закінченню всі учасники отримали від інструкторів Міжнародного Комітету Червоного Хреста сертифікати.Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.